O mně

Poslední články

9.8.2010
8.8.2010
Začiatok

Náhodné fotografie8.8.2010

Tak a som tu zas. Nemali by ste sa čudovať keďže som človek, ktorý rozpráva aj v spánku. Áno, je to tak som veľmi ukecaná a neznášam ticho a mlčanie. Na druhej strane milujem dobrú hudbu a filmy hlavne novinky. Tak tiež mám na všetko svoj názor, vyjadrím svoj postoj k danej veci a nestojím len tak v kúte. Aj keď vyzerám ako tmavá myška, viem sa "prejaviť" a vtedy ma nepoznávajú ani ľudia, ktorý ma poznajú celé roky. Som vtedy proste iný človek pre ľudí mne tak blízkych.
Ja viem že niekedy na mojom blogu píšem od veci, ale píšem ho viac menej pre seba a preto aby sa mi uľavilo. Zmyslom tohto blogu nieje písať o niečom konkrétnom ale o tom čo prežívam, vidím, a cítim. Taktiež som si vedomá toho že moje články si možno nikdy nikto neprečíta, ale ak by sa tak stalo prosím toho "niekoho" aby moje články podľa možností aj patrične okomentoval.
Môj blog je miesto kde môžem premýšľať o čomkoľvek a napísať to. Napíšem sem aj keď ma bude niečo trápiť ale aj keď sa budem z niečoho radovať. V dnešnej dobe sa mladý ľudia, ktorý nevedia komu sa zdôveriť uchyľujú ku tak povediac drastickým metódam ( drogy, alkohol, ubližovanie sebe alebo svojim blízkym, .....)
preto som si ja zvolila kreatívnejšiu alternatívu.
Ľudia, ktorý sú mne bytostne cudzí, no zároveň vekom tak blízky dnes nevedia komu sa môžu zveriť so svojimi radosťami i starosťami, poviete si že ja som tiež jedna z nich, no ja Vám poviem na rovinu že ja sa mám s kým porozprávať ale rodine nepoviete všetko, teda ak mi rozumiete? Úprimný záujem poteší každého kto nevie ako ďalej a hlavne to poteší mladých ľudí, ktorý ešte hľadajú sami seba a celkovo hľadajú ZMYSEL SVOJHO ŽIVOTA!!!Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden: (požadováno)

 

Vytvořenou službou WEP.SK - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok