O mně

Poslední články

9.8.2010
8.8.2010
Začiatok

Náhodné fotografie9.8.2010

Dnes je pondelok a to znamená že som zase bližšie k tomu dátumu, ktorý spôsobuje nočné mory mnohých študentov a to je začiatok septembra ( nový školský rok ) !!! Nastupujem do 3. ročníka strednej zdravotníckej školy M. T. Shererovej. Aj keď mám priemer 1,56 mám obavy pretože nastupujem na prax do nemocnice a mám to milión krát nacvičené mám obavy z toho čo sa v škole nedá naučiť. A to sú nepredvýdané okolnosti. Môžete mať rozhovory s pacientmi nacvičené nekonečne veľa krát no aj tak sa môže stať niečo čo ste v škole nemohli vidieť ( napr.: môže Vám umrieť pacient, alebo sa proste niečo stane ). Viem že to iné bude zase na detskom oddelení kam sa teším, pretože mám sama dvoch synovcov, o ktorých sa starám keď treba a nadovšetko ich milujem a nikdy by som nedopustila aby sa im niečo stalo.
Sú úžasný Jonáško má 2 roky a Adamko 8. Adamkovi to trochu prepína, pretože už chodí do školy a tam kadečo počuje tak sme z neho niekedy celý na vetvy, ale raz dva ho vieme spacifikovať. Naopak Jonako je to je ešte naše dieťatko, ktoré vyzerá ako anjelik ale v skutočnosti je to malý čertík, ktorého máme všetci veľmi radi.
Na svoj vek je brutálne rozumný a vyspelý. niekedy ma svojimi rečami prilepí o stoličku a nemôžem sa prestať zabávať na tom čo to dvojročné dieťa práve povedalo a vôbec ako ho to v tej malej hlavičke napadlo.
Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden: (požadováno)

 

Vytvořenou službou WEP.SK - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok