O mně

Poslední články

9.8.2010
8.8.2010
Začiatok

Náhodné fotografieZačiatok

Takže, začiatok tak sa volá môj úplne prvý článok. Pomenovala som ho tak, pretože je to tiež začiatok novej kapitoly môjho života teda aspoň dúfam? tak idem na to! Aj keď síce neviem o čom ľudia píšu na takom BLOGU, no ja som človek, ktorý má na všetko svoj názor a preto si myslím že ľudia píšu o tom čo zažili dobré ale aj o tom zlom. Píšu o tom aký mali deň či už v práci alebo v škole podobne. Preto ja sem budem písať veci, ktoré sa stanú alebo sa stali mne alebo niekomu v mojej blízkosti.
Tak idem na to volám sa Magdaléna a mám 17 rokov žijem v malej dedinke na strednom Slovensku. Žije sa mi tu dobre ale z každého dobre by niekedy mohlo byť super a ja by som chcela aby sa z môjho dobre jedného dňa to super stalo. Aby ste ma nepochopili zle milujem svoju rodinu a život tu no predsa sa nájdu ľudia, ktorý Vám ten na pohľad nádherný život strpčujú.
Áno, presne tak ide o to že som mala množstvo priateľov no minulé leto som z tým sekla. Moja maminka vždy hovorí že mám "ťažkú povahu"! Ja viem je to aj moja chyba že sme sa prestali kamarátiť ale čo by ste spravili s ľuďmi, ktorý Vás celý čas klamú, ohovárajú atď. Preto som prestala chodievať von, odpovedať na telefonáty a smsky alebo rp či maily. Zistila som že je lepšie byť sklamaný ako klamaný a tak som urobila to že som teoreticky úplne zmizla z povrchu zemského. Mojimi najlepšími kamarátkami sa mi stali moja mama a moja staršia sestra.
Vtedy som pochopila že priateľstvo nieje len o chodení von, rozprávaní sa o ničom a podobne. Je to o dôvere, ktorú medzi sebou priatelia majú alebo by aspoň mali mať inak to nie je priateľstvo.
Ale tak ako sa už neraz povedala svojej mamine že človek je tvor spoločenský a nemá žiť ako vlk samotár stále cítim že mi chýba kamarátka v mojom veku. Som iná ako moje spolužiačky ich zaujímajú veci ako chalani, handry a diskotéky. A ja viem že keby som mala to čo my chýba bola by som ako oni. V tomto smere som rada že som odlišná. Mám iné hodnoty a aj iný pohľad na svet a celkovo na ŽIVOT.


Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden: (požadováno)

 

Vytvořenou službou WEP.SK - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok